Sergey Vusyk: "Рубікон 5-го липня. Лонгрід. Вчора від Наталка Карпа..."

Sergey Vusyk в facebook:

Рубікон 5-го липня. Лонгрід. Вчора від Наталка Карпа Natalika Karpa почув одну з типових українських історій. Хлопець із незаможної сімї з прекрасними знаннями і здібностями два рази поступав до мед університету, але..... його не поступали. А потім підліток махнув рукою і поступив... у Польщі. Наразі - провідний польський хірург! Це історія 15-річної давнини. А у мене є історія, яка відбувається сьогодні, прямо на моїх очах! Вранці 31-го травня 2017 року, Саша Трофім ... ов, чи не одним із перших склав ЗНО з математики та попрямував на вихід з аудиторії. Це викликало підозру в комісії. На виході, під час проходження метало-детектора в кишені Сашка виявили звичайні дешеві дротяні навушники УВАГА! без пристрою, до якого їх можна було б підєднати! Навушники забрали, відповіді ЗНО анулювали. Члени комісії не збагнули, що причиною швидкого рішення Сашком завдань із ЗНО стали його високий інтелект та освіченість, а не навушники в кишені. Дитина - неодноразовий переможець численних обласних олімпіад, номінант Лідер року в своєму ліцеї, півфіналіст телепрограми Самый Умный. Комісія причепилася за навушники, якими Сашко користується у побуті для прослуховування музики під час поїздок по місту, і які він необачно залишив у кишені перед ЗНО. Так, умови для всіх однакові і навушники в кишені є порушенням. У звязку з цим результати ЗНО з математики скасовані, і це правильно! Об этом сообщает transkarpatia.in.ua со ссылкой на СМИ.

Я не маю права просити поновити результати відповідей ЗНО цього хлопця, це суперечить закону. АЛЕ! Я можу просити дати йому ШАНС довести свої знання! Адже всі інші іспити здані ним із високим прохідним балом! Наразі Сашка не пускають на повторний іспит ЗНО з математики.

Керівництво розвинених країн давно усвідомило, що успішне майбутнє творить лише освічене покоління. Лілія Гриневич , я звертаюся до Вас, в першу чергу як до мами двох дітей, до людини з високими морально-етичними цінностями, а вже потім лише як до Міністра Освіти. Надайте, будь ласка, Сашку можливість довести свої знання на повторному іспиті ЗНО 5-го липня! На перший погляд це одна з маленьких історій, яка не варта уваги Міністра Освіти. А з іншої сторони - це людська доля. Сьогодні, витративши пару годин свого часу, Ви можете владнати ситуацію і дати шанс майбутньому Професору, а можливо навіть і Академіку України. А можете проігнорувати і черговий перспективний науковець чхурне вчитися закордон, затамувавши глибоку образу на державу, і на Вас, як її представника.

Від себе ще додам, що я такий самий забудькуватий і часом дуже розсіяний, як і Сашко. І враховуючи те хвилювання яке переживає учень заходячи до аудиторії на іспит, в повній мірі допускаю, що у кишенях можна забути і ключі і звичайні побутові навушники. Зрештою хлопець вже і так поплатився за свою необачність.

Для мене особисто вирішення цього питання буде показовим. Прошу репост.Sergey Vusyk


ТОП новости

Вход

Меню пользователя