Росія вимагає пустити консула до полонених спецназівців ГРУ

Міністерство закордонних справ РФ вимагає пустити консула до полонених спецназівців ГРУ, які були затримані військовими на Донбасі.   

Про це йдеться в заяві прес-служби МЗС РФ, новину передає «Преса України». 

«Російське посольство в Києві вимагає зустрічі консульських працівників з утримуваними громадянами Російської Федерації з метою надання їм необхідної допомоги відповідно до норм міжнародного права», - йдеться в заяві МЗС.

Раніше ми повідомляли, що командувач сухопутними силами США в Європі Бен Ходжес заявив, що українське військове командування дуже професійно діє з захопленими російськими бійцями спецназу ГРУ. 

Глава українського зовнішньополітичного відомства Павло Клімкін заявив, що Росія намагалася ліквідувати двох російських спецназівців, які потрапили у полон поблизу міста Щастя Луганської області.

Читайте также: Кременчук попрощався з бійцем АТО, який загинув під час захоплення в полон спецназівців ГРУ

Нагадаємо, що полонених російських військовослужбовців 3-ї бригади ГРУ ГШ ЗС РФ (місце постійної дислокації - Тольятті) капітана Євгенія Єрофєєва і сержанта Олександра Александрова будуть судити за тероризм (ст. 258 ККУ). В СБУ відкинули можливість обміну на українських полонених.

«Преса України»

http://antikor.com.ua/articles/42391-rosija_vimagaje_pustiti_konsula_do_polonenih_spetsnazivtsiv_gru

ТОП новости

Вход

Меню пользователя